Polimerinių lipdukų gamyba

Iškilūs 3D lipdukai

Mes esame aukštos kokybės polimerinių lipdukų gamintojai, kurie suteiks jūsų prekėms, projektams solidumo, prabangos vizualinį poveikį.

Mūsų gaminami polimeriniai lipdukai, taip pat žinomi kaip iškilūs, sferiniai arba 3D lipdukai, pagaminti iš itin skaidraus ir ilgaamžio polimero, kuris suteikia jiems ypatingą išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Tai daugiau nei paprasti lipdukai – tai lipdukai plačiai naudojami prekinio ženklo reklamai, suvenyrų, verslo dovanų gamyboje, prekių ženklinimui, buitinės ar pramoninės įrangos žymėjimui, transporto priemonių ženklinimui ir daugybei kitų sričių kur prideda vertės jūsų produktams.

Nuo prekinio ženklo reklamos iki unikalių suvenyrų ir prabangios verslo dovanos – mūsų lipdukai yra puikus būdas pridėti vertės jūsų produktams ir pasiūlyti jūsų klientams nepakartojamą patirtį. Jie išsiskiria ne tik savo išskirtiniu dizainu, bet ir išskirtiniu atsparumu mechaniniam poveikiui, drėgmei ir temperatūros svyravimams. Tai reiškia, kad lipdukai išliks nepakitę ilgą laiką, net ir ekstremaliose sąlygose.

Pasitikėkite mūsų komanda ir leiskite mums padėti jūsų vizijai tapti realybe. Susisiekite su mumis šiandien ir išbandykite mūsų polimerinių lipdukų galimybes!

Panaudojimas:

  • Prekių ženklinimas
  • Įrangos ženklinimas
  • Transportui
  • Prietaisams